pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 27 października 2020
  • 31 grudnia 2020
  • wyświetleń: 4303

Projekt planu zagospodarowania sołectwa Wisła Wielka do wglądu

Za nami:

W Urzędzie Miejskim oraz na stronach internetowych można zapoznać się z wyłożonym do publicznego wglądu projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego sołectwa Wisła Wielka wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. W związku z sytuacją kryzysową wynikającą z zagrożenia rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, burmistrz zawiadomił o wydłużeniu terminu wyłożenia projektu do wglądu oraz składania uwag.

Termin wyłożenia do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego sołectwa Wisła Wielka został wydłużony do 15 lutego 2021 r. Z kolei termin składania uwag do ww. projektu upłynie 1 marca 2021 r.

Zmianie uległ również termin dyskusji publicznej nad rozwiązaniami projektu miejscowego planu
zagospodarowania przestrzennego sołectwa Wisła Wielka - z dnia 12 stycznia 2021 r. na 10 lutego, godz. 14.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pszczynie, ul. Rynek 2, 43-200 Pszczyna - w sali sesyjnej (II piętro) o godz. 15.00.

Bezpośredni kontakt i obsługa obywateli odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim umówieniu się i potwierdzeniu wizyty w Wydziale Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Pszczynie - telefonicznie pod numerami: 32 4493928, 32 4493929 lub mailowo na adres: uia@pszczyna.pl.

Wyłożenie odbywa się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pszczynie, ul. Rynek 2, 43-200 Pszczyna - w Wydziale Urbanistyki i Architektury - pokój nr 1 (parter):
  • w poniedziałki od godziny 9.00 do godziny 17.00,
  • od wtorku do piątku od godziny 8.00 do godziny 12.00.


Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego sołectwa Wisła Wielka wraz z niezbędną dokumentacją, udostępniony jest również na stronie internetowej: Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) Urzędu Miejskiego w Pszczynie w zakładce - Urząd Miejski - Komórki Organizacyjne Urzędu - Wydział Urbanistyki i Architektury - gospodarka przestrzenna - Mpzp sporządzane oraz na www.pszczyna.pl (w zakładce gospodarka przestrzenna).

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.