pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 15 marca 2021
  • wyświetleń: 11746

Beza Oliwii doceniona przez Roxie! Studzieniczanka awansowała dalej!

W tym odcinku Kuchnia MasterChefa zamieniła się w prawdziwą estradę, a na scenie rozbłysła gwiazda - Roksana Węgiel! Beza Pavlova od Oliwii Piech przypadła do gustu Roxie, dzięki czemu mieszkanka Studzienic awansowała do kolejnego etapu rywalizacji!

Oliwia Piech w 2. odcinku MasterChef Junior
Oliwia Piech w 2. odcinku MasterChef Junior · fot. MasterChef Junior


Dla młodych kucharzy było to niesamowite przeżycie i szok, gdy z przeogromnej bezy "wyskoczyła" ich idolka Roksana Węgiel i specjalnie dla nich wykonała swój ogromny przebój "Anyone I Want To Be". Na twarzach uczestników widać było ogromne wzruszenie. Udzieliło się ono również jurorom którzy poczuli się jak na prawdziwym koncercie!

Wielka beza i występ Roksany Węgiel - był to wstęp do kolejnej konkurencji, w której młodzi szefowie kuchni musieli wykazać się nie tylko znajomością klasycznego przepisu, ale też inwencją - każdy z nich musiał zaproponować własne dodatki do tego znanego i trudnego deseru.

Gdy konkurencja skończyła się, Roksana musiała zmierzyć się z 14 wyśmienitymi deserami! Najbardziej przypadły jej do gustu bezy przygotowane przez Kazika, Dominika i Oliwię i to oni mogli udać się na bezpieczny balkon.

Beza z kremem mascarpone w wykonaniu Oliwii Piech
Beza z kremem mascarpone w wykonaniu Oliwii Piech · fot. MasterChef Junior


Tosia, Lena oraz Piotrek zostali natomiast wyróżnieni przez jury i to oni dołączyli do ekipy na balkonie, gdzie przyglądali się kolejnej konkurencji.

Drugą część odcinka zdominowały pomidory, które nierozerwalnie kojarzą się z kuchnią włoską. Jakie specjały z gorącej Italii zaserwowali jurorom uczestnicy? Dominowała oczywiście pizza, ale jak to zwykle bywa, kreatywność młodych kucharzy totalnie zaskoczyła Michela, Anię i Mateusza.

Najlepsze pomidorowe potrawy przygotowali Kuba, Lena, Maciek oraz Jagoda - która jak się okazało przygotowała najlepszą włoską pizzę i to ona została zwyciężczynią konkurencji eliminacyjnej!

Niestety nie wszystko wszystkim się udało - jako to bywa w kuchni. Drobne kulinarne wpadki zaliczyły Zosia i Marysia i to one musiały pożegnać się z programem.

Drugi odcinek można obejrzeć TUTAJ.

BM / pless.pl, źródło: TVN

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.