pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 18 kwietnia 2021
  • 25 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 22574

Goczałkowiczanin Michał Sobiech walczył podczas gali KSW 60!

Mieszka w Goczałkowicach, pracuje i trenuje w Bielsku-Białej. W ubiegłym roku spełnił swoje wielkie marzenie - podpisał kontrakt z federacją KSW. Michał Sobiech jest profesjonalnym zawodnikiem MMA, znanym szerszej widowni z programu "Tylko jeden". 24 kwietnia spotkał się na gali KSW 60 z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Goczałkowiczanin Michał Sobiech walczył podczas gali KSW 60!
Goczałkowiczanin Michał Sobiech walczył podczas gali KSW 60 - 24.04.2021 · fot. https://www.kswmma.com/


Dwóch młodych, niepokonanych zawodników zderzyło się z sobą w okrągłej klatce podczas KSW 60. Dla Patryka Kaczmarczyka i Michała Sobiecha był to jednocześnie debiut w KSW.

Na początku panowie wymienili się mocnymi ciosami i kopnięciami, po czym Kaczmarczyk spróbował obalić, ale walka szybko wróciła do stójki. Po kilku kolejnych wymianach Patryk udanie przeniósł walkę na matę, tam zdobył plecy rywala i punktował go pojedynczymi ciosami.

Goczałkowiczanin Michał Sobiech walczył podczas gali KSW 60!
Goczałkowiczanin Michał Sobiech walczył podczas gali KSW 60 - 24.04.2021 · fot. https://www.kswmma.com/


W drugiej rundzie zawodnicy ponownie postawili na stójkowe wymiany, ale po kilku z nich Kaczmarczyk udanie obalił Sobiecha i na macie dalej kontrolował pojedynek. Michał wstał jednak spod rywala, a walka dalej toczyła się w klinczu. Po chwili to Sobiech obalił Kaczmarczyka, zdobył plecy i próbował go udusić. Technikę tę przerwał jednak gong.

Na początku trzeciej rundy Kaczmarczyk trafił mocno w korpus rywala, po czym Sobiech znalazł się w trudnej sytuacji. Patryk chciał wykorzystać okazję i obijał Michała mocnymi ciosami. Sobiech przetrwał jednak trudne chwile, obalił i walka toczyła się dalej. Już w parterze Michał próbował poddać Kaczmarczyka, a do końca rundy kibice zobaczyli jeszcze kilka zwrotów akcji, ale żaden z zawodników nie skończył boju przed czasem.

Wynik: Patryk Kaczmarczyk pokonał Michała Sobiecha jednogłośną decyzją sędziów (3 x 29-28)BM / pless.pl, źródło: KSW

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.