pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 6 maja 2020
  • 12 maja 2020
  • wyświetleń: 5330

Niech połączy nas komiks - trwa konkurs pszczyńskiej biblioteki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Od 11 do 31 maja, w trzy kolejne poniedziałki na profilu Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej na Facebooku potrwa konkurs "Niech połączy nas komiks". Zabawa polega na uzupełnieniu komiksu z pustymi dymkami, umieszczonego w poście. Adresowana jest do osób, które ukończyły 16 lat. Do wygrania są nagrody rzeczowe!

niech połączy nas komiks


- Konkurs to świetna okazja do tego, aby razem wspierać czytelnictwo w Pszczynie oraz promować bibliotekę wraz z jej filiami w sołectwach gminy Pszczyna. Przede wszystkim to okazja do wspólnej, dobrej zabawy z tekstem, obrazem i własną wyobraźnią - zachęcają bibliotekarze Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej.

O co chodzi w zabawie?

Konkurs organizowany jest na facebookowym profilu MPBP w Pszczynie www.facebook.com/mpbppszczyna/

Od 11 do 31 maja, w trzy kolejne poniedziałki na profilu MPBP na Facebooku zostanie umieszczony komiks z pustymi dymkami, które należy uzupełnić. Uczestnicy konkursu są proszeni o zgłaszanie swoich tekstów w komentarzu do postu oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego do pobrania tutaj

Zabawa dzieli się na 3 edycje:
  • I edycja: 11- 17 maja,
  • II edycja: 18-24 maja,
  • III edycja: 25-31 maja.


Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które ukończyły 16 rok życia.Tematyka konkursu ma na celu promocję czytelnictwa. Bibliotekarze zachęcają, aby teksty dotyczyły własnych doświadczeń czytelniczych oraz pszczyńskiej biblioteki i jej filii.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić i podpisać formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go w postaci skanu lub zdjęcia do MPBP w Pszczynie w prywatnej wiadomości na Facebooku. Niepodpisane formularze nie będą brały udziału w konkursie. Teksty uzupełniające komiks podane w komentarzu muszą być identyczne jak w formularzu zgłoszeniowym.

Można wziąć udział we wszystkich trzech edycjach, wypełniając każdorazowo wszystkie zadania. W każdej edycji jeden uczestnik konkursu może zgłosić jedną propozycję. Uwaga! Osoby, które wezmą udział w jednej edycji i wygrają nagrodę nie mogą wziąć udziału w kolejnej edycji.

Po każdej edycji jury powołane przez organizatora wyłoni autora najciekawszej pracy. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Wyniki wszystkich edycji Konkursu zawierające imiona i nazwiska autorów nagrodzonych komiksów zostaną podane do publicznej wiadomości w mediach: na stronie internetowej MPBP w Pszczynie oraz na Facebooku. W konkursie przewidziano nagrody rzeczowe. Fundatorem nagród jest MPBP w Pszczynie oraz eBiuro Market Pszczyna.

Nagrody będzie można odebrać osobiście od 8 do 20 czerwca w MPBP w Pszczynie w godzinach otwarcia. Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnej publikacji zwycięskich tekstów w formie komiksu.

Pełny regulamin konkursu będzie można znaleźć na stronie biblioteki: biblioteka-pszczyna.home.pl/

niech połączy nas komiks

ar / pless.pl, źródło: MPBP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj