pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 maja 2020
  • 28 maja 2020
  • wyświetleń: 6505

Książkowe igraszki w pszczyńskiej bibliotece powracają online!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Za nami:

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna wznawia zajęcia czytelnicze dla rodzin z dziećmi. Będą to interaktywne zajęcia internetowe. W "Książkowych igraszkach" będzie można wziąć udział poprzez Skype. Najbliższe spotkanie już w czwartek, 28 maja o godzinie 16.20.

książkowe igraszki


Aby wziąć udział w zajęciach trzeba zapisać rodzinę telefonicznie pod numerem 32 447 10 06 lub pisząc do biblioteki na Facebooku. Następnie na swoim telefonie lub komputerze należy wgrać program skype - link znajduje się tutaj.

28 maja o godzinie 16.20 należy kliknąć w link join.skype.com/i6udrCy1keXv i dołączyć do spotkania. Nie trzeba się logować. Nie ma też konieczności włączania kamerki, choć bibliotekarze przyznają, że będzie to mile widziane.

Rodzice powinni przygotować dzieci do tego, jak będzie wyglądać wideokonferencja na Skype. W miarę możliwości można przygotować papier, kredki, mazaki oraz ulubione, albo czytane ostatnio książki.

Wymagany jest udział przynajmniej jednej osoby dorosłej, która współpracując z prowadzącym spotkanie bibliotekarzem, będzie czuwać nad bezpieczeństwem najmłodszych w domu oraz wraz z dziećmi weźmie udział w proponowanych aktywnościach. Biblioteka zaprasza do wspólnej zabawy oraz zajrzenia do "igraszkowej" galerii zdjęć: biblioteka-pszczyna.pl/index.php...

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj