pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 lutego 2021
  • 20 lutego 2021
  • wyświetleń: 1947

Projekt Jej portret w GOK Pawłowice - portrety inspirowane malarstwem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Projekt "Jej portret" to inicjatywa instruktorek Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach i nastoletnich aktorek grających w Teatrze Ruchu i Animacji "TRiA".

Jej portret - wyjątkowe portrety instruktorek GOK i młodych aktorek inspirowane malarstwem - 10.2020 · fot. GOK Pawłowice


"Jej portret" - pierwotnie był to tytuł nowego spektaklu, do którego dziewczęta z Teatru Ruchu i Animacji "TRiA" zaczęły się przymierzać we wrześniu i październiku z nadzieją, że pod koniec roku szkolnego odbędzie się jego premiera. Niestety, z wiadomych powodów, praca została zatrzymana. Instruktorka grupy zaproponowała uczestniczkom zajęć kontynuowanie podjętego tematu poprzez kontakt internetowy i tak powstał pomysł na projekt fotograficzny "Jej portret".

Ponieważ inspiracją były obrazy - portrety z różnych epok, przedstawiające nastoletnie dziewczęta, zadaniem numer 1 była fotograficzna interpretacja zaaranżowanego z dostępnych rekwizytów, kostiumów i tkanin obrazu. Instruktorki GOK same podjęły wyzwanie. Stworzyły trzy portrety kobiet w różnym wieku.

Zdjęcia zostały wysłane uczestniczkom projektu jako zachęta do zabawy. Jak z zadania wywiązały się instruktorki i nastoletnie aktorki z "TRiA" możecie ocenić sami. A może macie ochotę spróbować swoich sił w tym projekcie? Zachęcają do tego pracownicy GOK.

ar / pless.pl, źródło: GOK Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj